walutomat a przelew z mbanku

0

Czy przelew z mbanku do walutomatu coś będzie mnie kosztował? Podobno walutomat ma kilka kont w różnych bankach i jak się ma w tym samym banku to jest darmo, ale nie mogę znaleźć tej listy banków na ich stronie…

3 odpowiedzi

1
zaakceptowano

no i jakie jest wasze zdanie??

0

Wchodzisz sobie na walutomacie w zakładkę jak to działa i tam na samym dole masz podaną liste banków. Nie widziałem tam nigdzie mbanku, więc wychodzi na to, ze zapłacisz. Opłata jest taka jakąsobie ustaliłbank, walutomat nie pobiera za to dodatkowej kasy.

0

To jak dla mnie jest wlasnie dziwne z tym mbankiem. Bo na stronie walutomatu jest info, że mają konto w bre banku. Z tego co się orientuje to bre bank kiedyś był partnerem mbanku, albo mbank był jego cześcią. Cos takiego no. W każdym bądx razie teraz to mbank przejął tego bre, wiec chyba na konto w bre powinno być darmo z mbanku, ale nie wiem.

0

No na stronie walutomatu jest taka tabelka opłat i tam nadal jest info, że z mbanku płaci się tyle co tam sobie bank ustalił. Faktycznie mbank przejął bre, więc może napisz do administracji walutomatu. Tam dowiesz się najlepiej i tyle.