wiarygodność walutomatu???

0

Staram się ustalić wairygodnośc tego walutomatu, ale jakoś specjalnie nie mogę znaleźć odpowiednich informacji. Wiecie coś odnośnie tego portalu z wymianą walut>? Może korzystaliście już z tego, proszę o pomoc bo nie wiem czy warto się tam rejestrować.

Michal

3 odpowiedzi

1
zaakceptowano

ujdzie, nawet ok 😉 polecam

0

Nie do końca wiem o co ci chodzi z ta wiarygodnoscia, ale ja wiem tyle, ze ta cala firma jest kontrolowana przez jakiś bank bo gdzieś na forum było o tym sporo. Ja już trochę z tego korzystam i nie czuje się jakos oszukany i nie mam takiego złego przeczucia ze coś będzie nie tak. Nie wiem jak inni, ale ja jestem zadowolony.

0

Sama firma istnieje od 2009 roku, wiec już trochę czasu minęło. Jakby byli nastawieni na szybki zysk i oszukanie ludzi to wydaje mi się ze już dawno by się zwinęli. Ja akurat tez dopiero zamierzam zacząć korzysac z walutomatu ale moja siostra często u nich wymienia kase i nie narzekała do tej pory.

0

No mnie tez się wydaje ze walutomat działa legalnie. Chyba w przypadku wymiany walut to trzeba się liczyc z jakimiś tam kontrolami finansowymi, wiec nie wydaje mi się żeby coś oszukiwali. Wiadomo, może być różnie, ale ja nic nie słyszałem o tym żeby byli niewiarygodni.