Zooplus.pl – czy warto robić tu zakupy?

Strona zooplus.pl
Strona zooplus.pl

Zooplus jest sklepem internetowym, który ma w swojej ofercie produkty dla zwierząt. Serwis na rynku istnieje od dziesięciu lat. Zooplus prowadzi działalność międzynarodową, działa w dwudziestu krajach europejskich między innymi w: Norwegii, Włoszech, Hiszpanii, Czechach, Wielkiej Brytanii, Niemczech, czy Słowacji. Firma powstała w Niemczech, tam też ma swoją siedzibę, a dokładnie w Monachium.

Ponadto przedsiębiorstwo ma oddziały w Krakowie, Oxfordzie, Geniu oraz Strasburgu. Od początku istnienia na rynku sklep wysłała swoim klientom dwanaście milionów paczek. Sklep ma podzielone produkty na kategorie, według typów zwierząt. Pierwsza kategoria to psy.

Dla psów można kupić w sklepie: karmę suchą, karmę mokrą, przekąski (np. ciasteczka, kości do gryzienia, produkty dentystyczne i inne), karmę specjalistyczną, legowiska, budy, kosmetyki pielęgnacyjne, zabawki, miski, smycze, obroże, psie ubranka, czy suplementy diety. Druga kategoria to koty.

Dla kotów sklep ma w ofercie: karmę suchą oraz mokrą, zabawki, przekąski, kocie drapaki, kuwety, żwirki, drzwiczki, czy akcesoria do przenoszenia kota. Ponadto sklep ma w ofercie produkty dla gryzoni (karmy, klatki, podłoże itp.), ryb (akwaria, pompy, karma), ptaków (klatki, zabawki, pokarm, piasek), gadów (terrarium oraz pokarm i inne akcesoria) i koni (akcesoria konne, produkty do pielęgnacji, pokarm, suplementy diety). Zooplus niema sklepów stacjonarnych. Produkty można kupować online.Zooplus.pl - opinie użytkowników:

  1. Właściwie to bardzo fajny sklep, na pewno jest duży wybór produktów, ceny nie zawsze najniższe, ale jednak warto tam kupoć.

  2. ogolnie jestem zadowolony z zakupow tego sklepu, irytuje mnie tylko bardzo nieprecyzyjny system monitorowania przesylki, ale ponieważ paczki terminowo jak na razie docierają to specjalnie mi to nie przeszkadza.

  3. Właśnie da się płacić kata kredytową, to faktycznie plus bo wiele sklepów to kurde chyba dalej zyje w prl-u i tylko przelewy mogą być. Sklep jest ok.

Strona Zooplus.pl

Dodaj komentarz