Zooplus.pl – czy warto robić tu zakupy?

Zooplus.pl – czy warto robić tu zakupy?
3 (60%) 2 votes
Strona zooplus.pl
Strona zooplus.pl

Zooplus jest sklepem internetowym, który ma w swojej ofercie produkty dla zwierząt. Serwis na rynku istnieje od dziesięciu lat. Zooplus prowadzi działalność międzynarodową, działa w dwudziestu krajach europejskich między innymi w: Norwegii, Włoszech, Hiszpanii, Czechach, Wielkiej Brytanii, Niemczech, czy Słowacji. Firma powstała w Niemczech, tam też ma swoją siedzibę, a dokładnie w Monachium.

Ponadto przedsiębiorstwo ma oddziały w Krakowie, Oxfordzie, Geniu oraz Strasburgu. Od początku istnienia na rynku sklep wysłała swoim klientom dwanaście milionów paczek. Sklep ma podzielone produkty na kategorie, według typów zwierząt. Pierwsza kategoria to psy.

Dla psów można kupić w sklepie: karmę suchą, karmę mokrą, przekąski (np. ciasteczka, kości do gryzienia, produkty dentystyczne i inne), karmę specjalistyczną, legowiska, budy, kosmetyki pielęgnacyjne, zabawki, miski, smycze, obroże, psie ubranka, czy suplementy diety. Druga kategoria to koty.

Dla kotów sklep ma w ofercie: karmę suchą oraz mokrą, zabawki, przekąski, kocie drapaki, kuwety, żwirki, drzwiczki, czy akcesoria do przenoszenia kota. Ponadto sklep ma w ofercie produkty dla gryzoni (karmy, klatki, podłoże itp.), ryb (akwaria, pompy, karma), ptaków (klatki, zabawki, pokarm, piasek), gadów (terrarium oraz pokarm i inne akcesoria) i koni (akcesoria konne, produkty do pielęgnacji, pokarm, suplementy diety). Zooplus niema sklepów stacjonarnych. Produkty można kupować online.Zooplus.pl - opinie użytkowników:

  1. Właściwie to bardzo fajny sklep, na pewno jest duży wybór produktów, ceny nie zawsze najniższe, ale jednak warto tam kupoć.

  2. ogolnie jestem zadowolony z zakupow tego sklepu, irytuje mnie tylko bardzo nieprecyzyjny system monitorowania przesylki, ale ponieważ paczki terminowo jak na razie docierają to specjalnie mi to nie przeszkadza.

  3. Właśnie da się płacić kata kredytową, to faktycznie plus bo wiele sklepów to kurde chyba dalej zyje w prl-u i tylko przelewy mogą być. Sklep jest ok.

  4. Dwa identyczne zamówienia złożone tego samego dnia, znalazłam lepszą ofertę więc napisałam do sklepu prośbę o anulowanie obu zamówień. Sklep trzy dni później informuje o brakach w kompletowanych zamówieniach (które miały być anulowane). Po awanturze, obiecują anulować zamówienia. Dzień później dostaję linki do śledzenia przesyłek anulowanych zamówień. Sklep odpowiada, żeby paczek nie odbierać, po zwrocie towaru nastąpi zwrot pieniędzy. TO NIE ZWROT! A ANULOWANIE ZAMÓWIENIA!
    Zwrot pieniędzy za zamówienia nastąpił w dwóch ratach, tydzień po tygodniu. Niestety sklep odjął wartość towarów, których nie dołożono do paczek, więc wciąż nie otrzymałam zwrotu ponad 80 zł. Czy naprawdę tak trudno jest oddać nie swoje pieniądze?? Zawsze byłam zadowolonym klientem, niestety nie zrobię tam więcej zakupów i będę odradzać każdemu!! Koszmarna strata czasu, a do tego cały czas nie otrzymałam zwrotu wpłaconych pieniędzy!

Strona Zooplus.pl

Dodaj komentarz