Fashiondays.pl – czy warto skorzystać z oferty?

fashiondays
Strona fashiondays.pl

[kkstarratings]Fashion Days jest serwisem, który ma swojej ofercie produkty, głównie odzież znanych producentów po niższych cenach. Możliwe są obniżki do 80%. Produkty są sprzedawane w postaci kampanii, które trwają przeważnie kilka dni. Codziennie organizowane są nowe kampanie i pojawia się około tysiąc nowych produktów.

Ofertę serwisu może zobaczyć tylko osoba, która zapisała się do klubu zakupowego. Wystarczy podać swoje dane, czyli imię i nazwisko, datę urodzenia, płeć oraz adres mailowy. Serwis swoją działalność rozpoczął w 2009 roku w Szwajcarii. Następnie pojawił się w Rumunii. Na chwilę obecną Fashion Days prowadzi działalność w Czechach, Słowenii, Węgrzech, Litwie, Estonii, Słowacji, czy Łotwie.

W sumie klub działa w jedenastu krajach europejskich. W Polsce serwis prowadzi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Fashion Days, która swoją siedzibę ma w Poznaniu. Od roku Fashion Days International należy do MIH Allegro Group. Serwis w swojej ofercie ma produkty zarówno dla kobiet, dzieci, jak i mężczyzn.

W klubie zakupowym można kupić odzież, biżuterię, obuwie, akcesoria sportowe oraz akcesoria do wyposażenia domu. Oferowane produkty pochodzą od różnych znanych producentów, na przykład od Calvina Kleina, czy Armaniego. W sprzedaży produkty pochodzą z bieżących kolekcji, jak i z poprzednich sezonów. Za zakupiony towar można zapłacić przelewem online, kartą lub wybrać opcję płatności przy odbiorze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]