Glossybox.pl – czy opłaca się tu kupować?

Strona glossybox.pl
Strona glossybox.pl

Glossybox.pl jest serwisem, oferującym swoim klientkom, co miesiąc kilka kosmetyków. Jest to średnio pięć produktów. Są to kosmetyki do przetestowania, dlatego przeważnie produkty są w wersjach testowych na kilka użyć. Zdarzają się jednak pełnowymiarowe produkty.

Właścicielem portalu jest przedsiębiorstwo Rocket Internet. Firma posiada również portale takie jak Groupon, czy eDraling. Glossybox prowadzi działalność międzynarodową. W sumie w piętnastu krajach na całym świecie. Z Glossybox skorzystało ponad dwieście tysięcy klientek. Kosmetyki testuje i dobiera około trzysta pięćdziesiąt pracowników. Serwis oferuje produkty różnych marek.

Łącznie w ofercie Glossybox jest czterysta marek między innymi takie jak: Calvin Klein, Clinique, Tołpa, Yves Rocher, Schwarzkopf i inne. Portal swoją ofertę kieruje głównie do kobiet, ale w ofercie pojawiają się również pudełka z kosmetykami dla mężczyzn. Glossybox wysyła kosmetyki do każdej klientki mniej więcej w połowie miesiąca.

Pudełka zawierają różnego typu produkty np. balsamy do ciała, kremy do twarzy, pod oczy, serum, tusze do rzęs, perfumy, cienie, lakiery do paznokci, bazy pod cienie, pomadki, błyszczyki i inne. Osoba, która chce korzystać z usług serwisu ma do wyboru dwie opcje zamawiania subskrypcję lub pakiet.

Należy również uzupełnić swój Profil Piękności, dzięki któremu serwis wie, jakie kosmetyki klientki chciałyby otrzymywać i jakie im się przydadzą.

Beglossy - opinie z forum:

Dodaj komentarz