Glossybox.pl – czy opłaca się tu kupować?

Strona glossybox.pl
Strona glossybox.pl

[kkstarratings]Glossybox.pl jest serwisem, oferującym swoim klientkom, co miesiąc kilka kosmetyków. Jest to średnio pięć produktów. Są to kosmetyki do przetestowania, dlatego przeważnie produkty są w wersjach testowych na kilka użyć. Zdarzają się jednak pełnowymiarowe produkty.

Właścicielem portalu jest przedsiębiorstwo Rocket Internet. Firma posiada również portale takie jak Groupon, czy eDraling. Glossybox prowadzi działalność międzynarodową. W sumie w piętnastu krajach na całym świecie. Z Glossybox skorzystało ponad dwieście tysięcy klientek. Kosmetyki testuje i dobiera około trzysta pięćdziesiąt pracowników. Serwis oferuje produkty różnych marek.

Łącznie w ofercie Glossybox jest czterysta marek między innymi takie jak: Calvin Klein, Clinique, Tołpa, Yves Rocher, Schwarzkopf i inne. Portal swoją ofertę kieruje głównie do kobiet, ale w ofercie pojawiają się również pudełka z kosmetykami dla mężczyzn. Glossybox wysyła kosmetyki do każdej klientki mniej więcej w połowie miesiąca.

Pudełka zawierają różnego typu produkty np. balsamy do ciała, kremy do twarzy, pod oczy, serum, tusze do rzęs, perfumy, cienie, lakiery do paznokci, bazy pod cienie, pomadki, błyszczyki i inne. Osoba, która chce korzystać z usług serwisu ma do wyboru dwie opcje zamawiania subskrypcję lub pakiet.

Należy również uzupełnić swój Profil Piękności, dzięki któremu serwis wie, jakie kosmetyki klientki chciałyby otrzymywać i jakie im się przydadzą.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Beglossy - opinie z forum:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *