Jestesmodna.pl – czy warto skorzystać z oferty sklepu?

Strona jestesmodna.pl
Strona jestesmodna.pl

[kkstarratings]Jestesmodna.pl jest sklepem internetowym, który ma w swojej ofercie odzież oraz wyroby galanteryjne. Serwis ma w swoim asortymencie produkty dla kobiet. Sklep został stworzony prawie trzy lata temu. Właścicielem serwisu jest przedsiębiorstwo Jesteśmodna.pl, które swoją siedzibę ma w Knurowie.

W ofercie jest odzież pochodząca z takich państw jak: Włochy, Wielka Brytania, Francja, czy Niemcy. Ponadto w ofercie serwisu jest również odzież polskich producentów. W sklepie można kupić sukienki (zarówno wieczorowe, jak i dzienne), bluzki (z krótkim rękawem oraz długim), tuniki, spodnie, spodenki, legginsy, spódnice, swetry, kardigany, bluzy, koszule, żakiety, kamizelki, płaszcze, kurtki. Ponadto w ofercie są również wyroby galanteryjne takie, jak torebki, czy rękawiczki.

Można również kupić w Jestesmodna.pl biżuterię (naszyjniki, bransoletki), szaliki, apaszki, czapki oraz kominy oraz stroje kąpielowe. Sklep oferuje swoim klientkom kilka opcji dokonania płatności. Można zapłacić przelewem online, kartą kredytową, korzystając z serwisów pośredniczących w realizacji płatności.

Istnieje również możliwość zapłacenia przy odbiorze za towar lub odebranie go osobiście w siedzibie w sklepu. W sytuacji, gdy zamawia się towar o wartości minimum 250 złotych nie ponosi się kosztów przesyłki. Kupujący w momencie, gdy wybierze jakiś produkt dostaje informację, czy produkt jest dostępny, czy trzeba będzie dłużej poczekać na przesyłkę.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Jestesmodna.pl - opinie z forum:

  1. no to jestescie modne?;p Kupuje tu ktoś? Chciałabym sie dowiedzieć ile trzeba czekać na przesyłkę i co ze zwrotami

    1. jak obsluga w 2014?? dalej tak sympatycznie?;D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *