Gruper.pl – jeden z lepszych portalów zakupów grupowych?

Strona gruper.pl
Strona gruper.pl

[kkstarratings]Gruper.pl jest serwisem, którego profilem działalności są grupowe zakupy. Serwis istnieje na polskim rynku od 1,5 roku. Na portalu można znaleźć oferty wycieczek, noclegów, biletów do kina, teatru, na koncert, karnety na siłownię, na fitness, oferty restauracji, salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych, SPA i inne.

Użytkownik może sobie wybrać miasto, którego ofertami jest zainteresowany. Do wyboru jest trzydzieści miast.  Oferty podzielone są na  bloki tematyczne. Pierwszy z nich to „ zadbaj o siebie”, czyli wszelkie oferty salonów piękności, czy też gabinetów stomatologicznych.

Kolejny to „ Czas wolny” , czyli wszelkie oferty kin, imprez, klubów fitness itp. Kolejna kategoria to „ Podróże”, w której znajdują się wszelkie oferty wyjazdów za równo do miejsc w Polsce, jak i zagranicę.  Ponadto portal dzieli swoje oferty na kategorie : dla kobiet i dla mężczyzn.

Wszystkie oferty są w promocyjnych cenach. Oferta musi być jednak kupiona przez minimalną liczbę klientów, którą ustala oferujący. Z usług serwisu mogą korzystać zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy.

Użytkownik, który chce kupić daną ofertę musi najpierw założyć sobie konto w serwisie wypełniając formularz swoimi danymi. Po pomyślnym założeniu konta klient może dokonywać transakcji. Potwierdzeniem dokonania zakupu jest kupon, który kupujący otrzymuje na swoje konto w serwisie oraz na podany wcześniej adres e-mail.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Gruper.pl - opinie z forum:

  1. zostalam oszukana przez firme ABCDeshop za posrednictwem grupera.zadam zwrotu pieniedzy albo sprawa trafi do sadu!! odzywajcie sie wszyscy pokrzywdzeni.moje gg to 21841695

    1. a jak oni sprawdzaja sie teraz tzn w 2014 roku?

  2. W zasadzie nie mogę specjalnie zlego słowa o ich powiedzieć, korzystakam już z niejednej oferty i ani razu się nie zwiodłam, no może raz ai salon zabiegów spa miał bardzo ubogi sprzet u siebie, ale ogolnie ok.

  3. Z tymi ofertami czasem trzeba uwazac bo zdarzają się oszukane, ale nie winie za to grupera, nie sa w stanie sprawdzić wszystkie, oferty maja spoko.

  4. treba tam często zagladac żeby cos znalexc fajnego co oznacza dużo czasu wolnego, ale jak już się trafi to naprawdę fajnie.

  5. zazwyczaj na rozne kolacje z ukochana chodzimy przez kupony z grupera i jak na razie się nie zawiedliśmy na tym.

  6. raz dostałam po tyłku bo kupiłam jakąś wycieczke, która nie doszła do skutku, z winy biura jednak, nie grupera, tak to do tej pory jestem zadowolona z oferty,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *