Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy twoje zakupy w sieci są bezpieczne ? Warto zdać sobie sprawę z zagrożeń, by nie zostać ofiarą oszustów internetowych. Gdy masz zamiar kupić jakiś produkt, pierwszym krokiem powinno być znalezienie sklepu, który posiada wiele pozytywnych opinii, gdzie można łatwo skontaktować się z pracownikiem, w celu informacji, czy też zmiany któregoś z warunków zakupu.Gdy już zdecydujesz się na zakup, sprawdź dostępne możliwości zapłaty. Zawsze masz do wyboru przelew tradycyjny czy to przelew online. Coraz więcej sklepów ma także możliwości zapłaty przez banki internetowe takie jak PayPal itp. Gdy dokonujesz przelewu online, pamiętaj zawsze by sprawdzić czy połączenie z bankiem jest szyfrowane, bo tylko wtedy masz pewność bezpieczeństwa.

Nie loguj się na stronach imitujących twój bank, nie klikaj w maile, które wyglądają inaczej niż zwykle. Bo może to być pułapka założona na Ciebie przez oszusta. Gdy wybierasz opcję przesyłki korzystaj ze sprawdzonych Kurierów czy też usług Poczty Polskiej, gdzie możesz wysłać przesyłkę rejestrowaną tzw. polecony czy też paczkę pocztową. Bezpieczeństwo zależy tylko od Ciebie !

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

  1. Czy mozna reklamowac towar kupiony w sklepie internetowym? jak z tym jest?

  2. do ilona: jezeli dostałas gwarancje i jest ona wazna to oczywiscie mozesz reklamowac. Co do zwrotu towaru to przewaznie masz na to kilkanascie dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *