Lazienkaplus.pl – czy warto wyposażyć tutaj łazienkę?

Strona lazienkaplus.pl
Strona lazienkaplus.pl

[kkstarratings]Lazienkaplus.pl jest sklepem internetowym mającym w swojej ofercie urządzenia i produkty do łazienek. Właścicielem platformy jest przedsiębiorstwo Lazienkaplus SA, które swoją siedzibę ma w Poznaniu. Jest to spółka akcyjna.

Wcześniej właścicielem serwisu była firma AGMA Marek Przybył, a od 2011 roku właścicielem serwisu jest Lazienkaplus SA. Sklep zatrudnia ponad sześćdziesiąt osób. Firma sama zajmuje się dostarczaniem produktów bezpośrednio do klienta, ale można również wybrać przesyłkę kurierską.

W ofercie sklepu są produkty takich producentów jak: Ravak, Geberit, Deante, Alterna, Radaway, Ariston, Hansa, Tiger, Wiper i inne. Lazienkaplus ma w swoim asortymencie wyposażenie łazienki oraz urządzenia grzewcze.

Z wyposażenia łazienki w sklepie można kupić:

 • baterie (umywalkowe, prysznicowe, i wanno-prysznicowe),
 • toalety (zestawy, kompakty, deski sedesowe),
 • prysznice (kabiny prysznicowe, drzwi prysznicowe, zestawy, słuchawki, odpływy, węże),
 • bidety, pisuary (również syfony i elementy do montażu),
 • wanny ( o różnych kształtach min. okrągłe, prostokątne, narożnikowe, owalne, z hydromasażem, obudowy, parawany itd.),
 • brodziki (o różnych kształtach, można kupić w zestawie z kabiną lub oddzielnie),
 • meble do łazienki (lustra, toaletki, szafki pod umywalkę),
 • oświetlenie łazienkowe ( oświetlenie lustra, punktowe, centralne, kinkiety) oraz inne akcesoria łazienkowe.

W ofercie są również grzejniki zarówno łazienkowe, jak i podłogowe oraz kolektory słoneczne i kotły.

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 1.2]

Lazienkaplus.pl - opinie z forum:

  1. Zakupy w Łazienkaplus to koszmar. Miesiąc po zrobieniu przelewu wciąż nie dostarczono zamówienia. Dwukrotnie przesuwano termin realizacji. Na telefoniczne pytanie o termin dostawy pracownik odpowiedział, że nie jest jasnowidzem i nie ma trzeciego oka.
   Zamówienie było banalnie proste: zestaw Cersanitu.
   Bardzo odradzam. No chyba, że ktoś szuka inspiracji przy pisaniu listy dialogowej do czarnej komedii, wtedy rozmowy z obsługą telefoniczną będą bezcenne.

  2. Nie polecam tego sklepu.
   Dwa zakupione produkty i dwa uszkodzone.
   Bidet wysłany porysowany, ale że to wada mechaniczna to zrzucono ją na mnie.
   Muska WC nie powinna przejsc kontroli jakosci wiec przysłany serwisant uznał ze do wymiany. W odpowiedzi reklamacyjnej ŁAZIENKAPLUS napisała ze reklamacja ZAKOŃCZONA bo zrezygnowałem z reklamacji. NO PIEKNIE.
   Jestem tak zadowolony z wydania 1300zł u nich ze az z całego serca… NIE POLECAM WAM KUPNA W TYM SKLEPIE.

  3. Zdecydowanie odradzam. Przy zwrocie towaru można zostać nieźle zaskoczonym. Sklep jest w stanie uszkodzić przesłany przez Ciebie towary, po to by nie zwracać pieniędzy! Złaszcza jeśli zakupujesz towar o wartościach wizualnych (baterie,armatury itp) wystarczy jedna rysa i teraz spróbuj udowodnić, że to nie ty…. a sklepik już parę stówek do przodu. Po prostu porysują i prześlą Ci fotkę… A z tego co czytałem, to nie zdażyło się to tylko mnie.
   Jest więcej sklepów na rynku z bardzo dobra ofertą cenową i obszernym asortymentem. Tak więc lazienkaplus.pl omijaj z daleka.

 1. W firmie „łazienkaplus” zamówiona została bateria kuchenna. Paczka przyszła szybko, jednak okazało się, że jest to zupełnie inny produkt niż znajdujący się na zdjęciach (zdjęcia zmieniono tydzień później) Konsultowałem się z Rzecznikiem Praw Konsumenta. Zdjęcie produktu kupowanego w sieci musi odzwierciedlać stan faktyczny. Według UOKiK, konsument – zawierając umowę na odległość za pomocą strony internetowej przedsiębiorcy – podejmuje decyzję dotyczącą zawarcia umowy w oparciu o zamieszczone na niej zdjęcia produktów, uwzględniając ich kolor, kształt czy też ogólny wygląd. Zgłosiłem reklamację. Za stratę czasu i pieniędzy zażądałem wymiany sprzętu na towar ze zdjęcia (różnica całych 40 zł). Po 4 dniach reklamacja została odrzucona. Zaproponowano mi zwrot pieniędzy za przysłany produkt (w świetle przepisów przy zaistniałej sytuacji jest to oczywiście obowiązek – w myśl art. 8 ust. 2 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej: Nieodpłatność naprawy i wymiany w rozumieniu ust. 1 oznacza, że sprzedawca ma również obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez kupującego, w szczególności kosztów demontażu, dostarczenia, robocizny, materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia). Przy próbie kontaktu w celu ustalenia szczegółów zwrotu dział reklamacyjny był zajęty (strasznie dużo musi być tych reklamacji). Obiecano mi kontakt jeszcze w tym samym dniu. Po 3 dniach czekania postanowiłem znowu skontaktować się z działem reklamacyjnym. Niestety, lecz sytuacja się powtórzyła. Zobowiązano się do kontaktu, lecz telefon milczy. Wciąż mam baterię, której nie zamawiałem. Pieniędzy nie odzyskałem. Tracę przy tej sytuacji czas i nerwy. Firma stale udowadnia, że nie szanuje swoich klientów i nie potrafi załatwić problemów, które wynikają z ich winy. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

 2. Zamowilismy 2 miski sedesowe z 2 deskami wolnoopadajacymi, jedna deska doszczętnie pobita. Od miesiąca nie ma szans na reklamację, ciągle nowe wymogi. Wysłaliśmy zdjęcia uszkodzonego towaru i protokół szkody którego wypełnienie w formacie który wymaga firma graniczy z cudem. Celowo jest to robione żeby utrudnić klientowi domaganie się reklamacji. Bezczelność i chamstwo ze strony tej pseudo firmy jest porażające. Nigdy już nic nie kupimy i będziemy przestrzegać wszystkich przed takimi oszustami. Żenada, podejście do klienta tragiczne !!!!!

 3. To pomyłka czuje się jak w Matrixie zapłacone rzeczy wysłane nie dojechały a firma nabiera wody w usta ,firma przewozowa nie dostała całego zamówienia.Stracony czas i pieniądze Skandal na całej linii odradzam z korzystania

 4. Zakupiłam miskę sedesową Oltens Produkt posiadał zacieki. Złożyłam reklamację, sklep Łazienkaplus wysłał mi odpwiedź na zgłoszenie reklamacyjne „producent zaleca zakup pasty polerskiej i ściereczki w celu usunięcia wad”. I od tej chwili zaczęły sie problemy ze sklepem Lazienkaplus…obsługa działu reklamacji, opryskliwa, arogancka, drwi i kpi z Klienta….brak możliwości rozmowy z przełożonym…nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem Klienta!…Czekamy już miesiąc na dostarczenie produktu zgodnego z opisem na stronie Lazienkaplus…przestrzeganm wszystkich przed zakupem i obsługa w tym sklepie!!!!

 5. Nie polecam tego sklepu i usług transportowych, zapłaciłam 500 złotych za dowóz z wniesieniem na 4 piętro, po czym okazało się, że Panowie mogą wnieść jedynie na parter! A za sprawdzenie towaru przy odbiorze płaci się dodatkowo.
  Nie można ustalić terminu doręczenia, kurier przyjeżdża kiedy chcę!
  To jedna wielka pomyłka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.