Tchibo.pl – czy warto robić tu zakupy?

Strona tchibo.pl
Strona tchibo.pl

[kkstarratings]Tchibo.pl jest sklepem internetowym, który ma w swojej ofercie kawę, ale nie tylko.  Serwis, co tydzień oferuje swoim użytkownikom trzydzieści produktów, które łączy temat przewodni. Sklep internetowy powstał w 2008 roku, natomiast firma Tchibo na rynku polskim pojawiła się w 1992 roku.

Jest to niemiecka firma. Na początku głównym profilem działalności firmy była sprzedaż wysyłkowa kawy. W Polsce marka działa pod nazwą Tchibo Warszawa. Jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Na początku Tchibo Warszawa zajmowało się dystrybucją kaw palonych.

Dwa lata później na rynek wprowadzono kawę rozpuszczalną. W 1999 roku otworzono bar kawowy Tchibo oraz rozpoczęto dystrybucję kawy Gala. W 2005 roku otworzono pierwszy sklep stacjonarny Tchibo. Rok później Tchibo miało swoje sklepy w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu oraz Krakowie.

Stopniowo sklepy pojawiały się w coraz większej liczbie miast. W sumie obecnie dostępnych jest pięćdziesiąt sklepów Tchibo w różnych miastach oraz cztery palarnie. W 2011 roku na rynek wprowadzono kawę Espresso. Tchibo prowadzi swoją działalność na w krajach europejskich.

W sumie posiada ponad tysiąc sklepów stacjonarnych i zatrudnia dwanaście tysięcy pracowników. W sklepie internetowym można kupić różne produkty między innymi sprzęt domowy (foremki do ciast, mieszacz do ciasta, noże, miski, skrobaki, kubki, miksery, blendery, deski do krojenia, gofrownice, wagi kuchenne), bieliznę, artykuły domowe (koce, pudełka, stoliki, poduszki, świeczki, świeczniki, regały, szafki itd.)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tchibo.pl - opinie z forum:

    1. warto tu dalej robic zakupy?? a moze zapodacie jakas fajna promocje

  1. heh, pompa jak Tchibo się rozwinelo bo do tej pory kojarzyli mi się tylko z kawa, a tu proszę, jeśli chodzi o sam sklep to nie mam zastrzezen, jest ok.

  2. Generalnie oferta dość bogata i ceny często przystępne, ale trochę się zawiodłem, ze na wysyłke się długo czeka, z drugiej strony jednak podchodzą uczciwie bo informują o wszystkim,.

  3. początkowo nie miałam zaufania do tej marki, ale sklep jest ok, jeszcze się nie zawiodłam.

  4. W zasadzie jestem zadowolony, długa przesyłka to minus, ale jakość i cena produktów na niezłym poziomie.

  5. kurde, marka kojarzaca się z kawą, a można majciochy kupić 😀 trochę się zaskoczyłam jak kolezanka mi o tym sklepie powiedziała, ale jestem zadowolona z jakości tych rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *