walutomat a oszustwa ;/

0
walutomat a oszustwa ;/
Oceń ten wpis

Sluchajcie, mam takie pytanie bo niestety jestem uczulony na oszustwa w necie. Czy walutomat to czasem nie oszukuje? Już kilka razy dałem się nabrać w necie i teraz zawsze z dystnansem podchodzę do stron gdzie się mowi o tym ze nie ma oplat…jak tio jest z ta stroną?

Artek

4 odpowiedzi

1
zaakceptowano
walutomat a oszustwa ;/
Oceń ten wpis

czekamy na odp

0
walutomat a oszustwa ;/
Oceń ten wpis

Generalnie to ja korzystam z tego walutomatu już kilka miesięcy i specjalnie nie spotkałem się z tym żeby ktoś kogos oszukal, zresztą mysle ze taka sprawa byłaby pewnie jakość bardziej naglosniona. Co do opłat to faktycznie za darmo jest zalozenie konta i później składanie tych ofert, ale nie czuje sę oszukany przez nich.

0
walutomat a oszustwa ;/
Oceń ten wpis

A nie zauwazyles tego, ze ta strona ma prowizje od tych transakcji wymiany? To ze nie ma oplta to jeszcze nic nie znaczy. Tam jest tak, ze jak uda ci się sprzedać kase po kurse jaki tam ustalisz, lub trochę zmienionym przez system żeby doapsowac, do od tej kwoty walutomat zabierze ci 0.2% i tyle samo zabierze tej drugiej osobie. Z jednej transakcji ma wiec dwie prowizje. Jak to podliczysz miesięcznie to pewnie się troce uzbiera.

0
walutomat a oszustwa ;/
Oceń ten wpis

To prawda, maja te prowizje, ale wydaje mi się, ze i tak nie ma co narzekac na walutomat. Kiedys korzystałem z innej strony to prowizje mieli dużo wieksza i jeszcze jakies opłaty dodatkowe. Co do oszustwa to tez się nie spotkałem, nie znalazłem tez opłat ukrytych wiec chyba ich nie ma. Co najwyżej to ze przelew będzie cie kosztowal jak masz konto w innym banku niż walutomat, ale to chya nie oplata ukryta tylko normalna sprawa.