walutomat.pl – opinie

0
walutomat.pl – opinie
Oceń ten wpis

Ostatnio zainteresowałem się stroną walutomat.pl i trochę poczytałem o tym nawet opinii. Ja będę potrzebowal wymieniac miesięcznie ponad 200 tysiecy złotych, co według mnie jest niemałą kasa i trochę się obawiam czy tam nie szukują czasem. Jak to jest naprawdę, bo opinie sa faktycznie niezłe?

4 odpowiedzi

1
zaakceptowano
walutomat.pl – opinie
Oceń ten wpis

no nawet dobre – oplaca sie

0
walutomat.pl – opinie
Oceń ten wpis

Generalnie jest całkiem nieźle na tym walutomacie. Właśnie według mnie to się szczególnie opłaca wtedy jak się wymienia większa kase. Wtedy te niewelkie roznice w kursach dają spory zysk w porównaniu z kantorami. Ja tez wymieniam dużo kasy w walutomacie i w sumie na razie jestem zadowolony. Szkoda ze trzeba się rejestrować na stronie bo wtedy skarbówka może się doczepić niestety.

0
walutomat.pl – opinie
Oceń ten wpis

Jak planujesz wymieniac więcej niż 200 tysiecy miesięcznie na walutomacie to załapiesz się chyba do pierwszej grupy rabatowej. Oni mają rabaty dla tych co dużo wymieniają się miesięcznie i tweedy nizsza prowizja jest. Nie wiem ile jest na każdym progu, ale na stronie masz to napisane. Ogólnie opłaca się, mnie to w ogole bo do tej pory w bankach wymieniałem, a tam kurs są dość wysokie.

0
walutomat.pl – opinie
Oceń ten wpis

0.15% będzie prowizji w twoim przypadku, a nie 0.2 co jest w standardzie. Mnie się tam nie podoba tylko to, że nie mogę sam szukac ludzi do wymiany. Robi to za mnie ten ich system, ale tak generalnie to faktycznie strona jest w miare niezła, zazwyczaj oplaca się bardziej niż w kantorach. To jednak tak naprawdę zależy tez trochę od tego jakie kursy maja kantory w twojej okolicy. W moim przypadku wychodzi się na tym niezle, bo u mnie jeden kantor tylko to sobie ustala kursy jakie chce…