ModBis.pl – czy warto kupować?

Strona modbis.pl
Strona modbis.pl

Modbis.pl jest sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą sukienek na różne okazje. Właścicielem serwisu jest przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BiS, które swoją siedzibę ma w Bielsko-Białej. Modbis.pl zajmuje się głównie sprzedażą głównie sukienek i sukni.

W sumie w ofercie jest 450 rożnych modeli. Sklep zajmuje się sprzedażą sukienek na różne okazje. Można kupić sukienkę wieczorową, na wesele, wizytową, koktajlową, studniówkową, codzienną. Kobiety o krąglejszych kształtach również znajdą coś dla siebie. Oprócz sukienek sklep ma w swojej ofercie kostiumy, garsonki (sukienki z żakietem lub spódnice z żakietem), marynarki, żakiety oraz spódnice. Modbis.pl udostępnia swoim klientką możliwość skorzystania z wyszukiwarki.

Można określić, jaki chce się rozmiar danej sukienki, czy innej części garderoby. Następnie można wybrać kolor. Jest kilkanaście kolorów do wyboru. Ponadto można podać, z jakiego materiału ma być dana rzecz np. z satyny, koronki, czy szyfonu. Można również określić, jaki wzór ma być na materiale, czy ma być z wzorem, czy też nie.

Poza tym w przypadku sukienek w wyszukiwarce określa się także, jaki fason ma mieć sukienka (np. ołówkowy, tulipan, kopertowy, rozkloszowany) oraz długość rękawa. Po podaniu tych danych wyszukiwarka wyszukuje sukienki lub inną odzież, która spełnia podane wymagania. Modbis.pl oferuje sukienki od różnych producentów, zarówno polskich, jak i zagranicznych.ModBis.pl - opinie użytkowników:

  1. Zszokowana byłam szybkością realizacji zamówienia.Sukienka pasowała idealnie i spełniła całkowicie moje oczekiwania.

  2. Sklep dodaje opinie o sukienkach tylko wtedy, gdy oceni się na 5 gwiazdek. Dwa razy pisałam opinię oceniając na 4 i nie zostały dodane przez obsługę sklepu… Nierzetelni.

  3. Sukienka piękna rozmiar idealny tkanina też super idealnie wykończona jak mało która polecam i na pewno jeszcze coś kupie

  4. ciekawe rzeczy maja, to na pewno bo często takie niespotykane, a to się docenia, trochę gorzej z cenami, często nie na moja kieszen, ale można trafic tez na fajne promocje.

  5. W końcu cholera miejsce, gdzie rozmiary ze stron zgadzają si z rzeczywistoscia, tyle razy już kupowałam rzecyz niby na niem, a były z aduze lub za małe, tutaj jeszcze takiego problemu nie miałam.

  6. Faktycznie szybka dostawa, ale są trudności ze zwrotem. Formularza zwrotu nie można uzyskać drogą internetową, nie można dokonać też zwrotu przy pozycji „Zwroty”, gdzie 5 strona zatrzymuje się po podaniu swojego konta bankowego.

  7. Zofia
    A ja jestem srednio zadowolona. Blednie podaja sklad materialu, niektore rzeczy o wiele lepiej wygladaja na zdjeciu. Jakas infantylna obsluga, faktycznie, gdy opinie nie sa najlepsze, nie drukuja ich. A sam sklep o ciut tylko lepiej niz na allegro.

Strona Modbis.pl

Dodaj komentarz